Partnerzy

SoftwareStudio silnie wspiera sieć sprzedaży i serwisu prowadzoną przez firmy partnerskie.

Prowadzenie działalności w kraju oraz za granicą wymaga zapewnienia dużej bazy fachowców z wielu dziedzin. Zatrudnianie stałych pracowników nie zawsze pozwala przy określonym budżecie na osiąganie dobrych wyników związanych z obsługą dużych i wymagających klientów. W celu zaspokajania ich potrzeb SoftwareStudio Sp. z o.o. od 2008 roku rozwija i wspiera sieć partnerów handlowych i wdrożeniowych.
Jeżeli prowadzisz firmę komputerową, sprzedajesz oprogramowanie lubisz nowoczesne technologie, a w szczególności aplikacje webowe (rozwiązania internetowe) to skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy.

usersProwadzenie działalności w kraju oraz za granicą wymaga zapewnienia dużej bazy fachowców z wielu dziedzin. Zatrudnianie stałych pracowników nie zawsze pozwala przy określonym budżecie na osiąganie dobrych wyników związanych z obsługą dużych i wymagających klientów. W celu zaspokajaniu ich potrzeb SoftwareStudio ;Sp. z o.o. od 2008 roku rozwija i wspiera sieć partnerów handlowych i wdrożeniowych.

Jeżeli prowadzisz firmę komputerową, sprzedajesz oprogramowanie i lubisz nowoczesne technologie, a w szczególności aplikacje webowe (rozwiązania internetowe) to skontaktuj się z nami w celu nawiązania współpracy.

poznan@softwarestudio.com.pl

Aktywni partnerzy mogą korzystać z portalu:

https://portal.softwarestudio.com.pl/login/

Partnerzy wdrożeń systemu Magazyn WMS.net

Zaawansowane rozwiązania obsługi magazynów wysokiego składowania wymagają, aby partnerzy zajmujący się sprzedażą i wdrożeniami rozwiązań do obsługi magazynów i firm logistycznych byli nie tylko zdolnymi fachowcami w zakresie obsługi systemu informatycznego, ale posiadali dobrą znajomość zagadnień logistyki i magazynowania. Mile widziane są znajomości nowoczesnych programów ERP i usług internetowych.

Wdrożenia Programu Narzędziownia

Najczęściej Program Studio Narzędziownia .net można dość szybko i skutecznie wdrożyć w większości firm produkcyjnych, budowlano montażowych i remontowych, gdyż większość standardowych funkcji dostępna jest w programie i nie wymaga specjalnych konfiguracji. Jednak duże przedsiębiorstwa wymagają często aby Program Studio Narzędziownia .net uwzględniał ich specyficzne wymagania szczególnie w zakresie integracji np. z systemem ERP SAP czy podłączaniem urządzeń automatycznej identyfikacji pracowników i narzędzi. Stąd partnerzy zajmujący się wdrożeniami Programu Narzędziownia powinni znać zagadnienia w tym zakresie.